MENÜ

2010.04.30.,20:36, Nina
Sziasztok! Először is Boldog szülinapot Hajninak, BFF(LL) Aztán egy kis kitérő, ma volt kézibajnokság és még hivatalosan nem jelentették ki, de idén is miénk a bajnoki cím.=)És nem tudom, hogy holnap mikor jövök, mert reggel talán talizok Csicsivel, estefelé meg Hali meccs.
A "Corozon klasszikus meccs"-en készült egy videó, amit itt kukkanthattok meg.

És a mai edzésről egy videó:

2010.04.29.,16:43, Nina
Sziasztok! Nézegettem/nézegetem folyamatosan vissza, hogy hátha van valamiú újdonság, amit még nemhoztam, de most csak egy videóval jövök, ami a keddi edzésen készült/04.27./ A videó forrása:
Fruzsii(LL)

2010.04.26.,19:04, Nina
Sziasztok! Ma semmi új hírt, sem videót, sem pedig képet nem találtam Sergioról. Ezért csak egy képpel jövök ma. Igen, tudom, hogy rossz, ha nincsen új, de sehol semmi. Pedig youtube-n is mindig keresgélek, de sem edzésről vidik, semmi. Mjad holnap kutattok megint, és hozok valamit nektek. Ígérem*-* Ne haragudjatok, hogy semmit nem hoztam nektek. Szégyellem magam..nagyoon=(
Itt van a kép, ami nagyon aranyos..próbáljatok ezzel lélegezni holnapig, aztán valami nagyon jót hozok majd. Na jó..legyen 2 vagy max 3:D

2010.04.25.,16:29, Nina
Hey Menschen! Tegnap talán mondhatjuk, hogy nem egyszerűen, de győztünk. Talán Kaká érdeme?..És azért érdemes megnézni, hogy Cris passza volt mind a 2 gól. Először Raúl, majd Kaká talált a hálóban. A lényeg az, hogy 2-1-re nyertünk a Zaragoza ellen. Csak gy tovább!

A mérkőzés jegyzőkönyve:
Real Zaragoza: Roberto; Ponzio, Jarosik, Contini, Obradovic; Gabi, Edmilson; Eliseu, Abel Aguilar, Ander Herrera (Uche, 75. perc); és Suazo (Colunga, 20. perc) (Jorge López, 87. perc).

Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Garay, Marcelo; Gago (Kaká, 75. perc), Xabi Alonso; Guti, Van der Vaart (Raúl, 15. perc) (Benzema, 51. perc), Cristiano Ronaldo és Higuaín.
Vezette:
Undiano Mallenco
Sárga lapot kapott: Gabi, Eliseu, Ponzio illetve Arbeloa, Xabi Alonso, Kaká és Marcelo. Az 52. percben Continit azonnal kiállította a játékvezető.
Gólszerző(k):
0-1 Raúl (50. perc), 1-1 Colunga (61. perc), 1-2 Kaká (82. perc)

Mérkőzés utáni nyilatkozatok:
Pellegrini:
„Az első félidőben három vagy négy nagy helyzetünk volt, amiket nem tudtunk gólra váltani, de sikerült a lefújás pillanatáig harcolnunk. Nem gondolom, hogy az 1-1 igazságos lett volna.”
„Mindig aggódom, ha idegesnek látom a csapatot, de sikerült megnyugodni, és kiharcolni a győzelmet.”
„A Zaragoza túlságosan agresszív volt, túl sokat szabálytalankodtak.”
„Kaká mindig fontos részét képezte a csapatnak, ezt ma ismét bizonyította.”
„Nem mi irányítjuk a sorsunkat. A célunk a 98 pont megszerzése, emellett pedig reméljük, hogy a Barcelona botlani fog.”

Kaká:
„Végre ismét betaláltam, ami mind a Real Madrid, mind az én számomra fontos. Hihetetlenül boldog vagyok. Régóta vártam már egy ilyen meccsre. Azoknak ajánlom a gólomat, akik segítettek nekem.”
„A kritikus hangokra a legjobb válasz a pályán mutatott teljesítményem volt. Szeretném, ha a Real Madrid szurkolók nem kérdőjeleznék meg a sérülésemet.”

Raúl:
„Számomra mindig különleges élmény itt játszani. Már a gólszerzés előtt megsérültem, de csak az számít, hogy a csapat versenyképes maradt, továbbra is harcban áll a címért.”
„Nagyon elégedettek vagyunk a győzelemmel. Bebizonyítottuk, hogy tudunk küzdeni. Csak a győzelem számított ma este, versenyben kellett maradnunk.”

Ramos:
„Nagyon örülök a csapat teljesítményének ezen a rendkívül nehéz mérkőzésen. Nem foglalkozunk azzal, mit csinál a Barcelona. Tudjuk, hogy meg kell nyernünk az utolsó négy mérkőzésünket, ahogy azzal is tisztában vagyunk, hogy nem mi irányítjuk a sorsunkat. Jelenleg a Barcelona az első, tehát mi csak annyit tehetünk, hogy megnyerjük a meccseinket.”

Gago:
„Kicsit olyan érzés volt, mintha hegynek felfelé mennénk, amikor kiegyenlítettek, de szerencsére sikerült megszerezni a vezetést, és behúzni a győzelmet. Tudtuk, hogy nehéz meccs lesz, mivel a Zaragozánál sok forog kockán. Mindkét csapat keményen harcolt, de szerencsére mi győztünk. Most már csak döntők vannak hátra.”

2010.04.24.,19:41, Nina
Sziasztok! A srácok kb 20 perc múlva lépnek pályára Zaragozában. Reméljük sikeresen térhetünk majd nyugovóra, ha eljön annak az ideje. A meccset a Sport1 fogja közvetíteni és ugye 20:00-kor fog kezdődni. Vagyis csak a meccs, mert 45-kor kezdődik a tracssparti és 20:00-kor pedig a meccs. Próbáltam a lehető legértelmesesbben megfogalmazni.:D Na..HALA MADRID!!=)
A ma esti várható kezdőcsapatok:
Real Zaragoza: Roberto; Pulido, Jarosik, Contini, Ponzio; Edmilson, Gabi; Arizmendi, Ander, Eliseu; Suazo.
Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Garay, Marcelo; Gago, Xabi Alonso; Van der Vaart, Guti; Cristiano Ronaldo és Higuaín.

Tegnap megérkeztek Zaragozába és erről itt van egy videó.

2010.04.23.,17:20, Nina
Hola! Még régebben írtam egyszer, hogy készült egy szám amiben Sergio is énekel. Ehhez a számhoz elkészült a klipp is. Kukkatsátok meg, ha érdekel titeket=) Szerintem egész jó..kezdem megszeretni*-*

Nem rakom be a vidit, mert az összes szétnyújtja az oldalt. De képre katt és már nézheted is.=)

La Sexta deportes

2010.04.22.,17:27, Nina
Sziasztok! Találtam egy videót, ami a Sevilla elleni meccs után készült. Magyarul interjú Sergioval./ a meccs március 6-án volt/

2010.04.21.,19:45, Nina
Sziasztok! A tegnapi edzés videóját teszem be először.

Aztán egy videó a mai edzésről.

Végül egy videó, ami a napokban készült, a Bernabeuba látogattak el páran és dedikálás+...=)

2010.04.20.,20:14, Nina
Sziasztok! Ma csak egy vidivel jöttem, de érdemes megnézni=) Na kukkantsátok meg, aztán élvezzétek ám a sok édes mosolyt*-*

2010.04.19., 21:04, Nina
Sziasztok Picikéim*-* Tegnap 2-0-ra nyertünk, így 1 pont különbség van a Barca és a Real között.  Hozom a szokásos jeyzőkönyvet, meg a videót és még meccs utáni nyilatkozatot is.
2 - Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Marcelo; Gago (Lass Diarra, 69. perc), Xabi Alonso, Guti; Van der Vaart (Granero, 78. perc), Cristiano Ronaldo és Higuaín (Benzemá, 82. perc).
0 - Valencia: César; Bruno, Maduro, Alexis, Jordi Alba; Albelda (Baraja, 71. perc), Ever Banega, Pablo Hernández (Joaquín, 46. perc), Silva; Mata (Vicente, 60. perc) és Villa.
Vezette:
Teixeira Vitienes
Sárga lapot kapott:Cristiano Ronaldo, Albiol, Alexis, Maduro és Bruno
1-0 Higuaín (25. perc), 2-0 Cristiano Ronaldo (78. perc)

Sergio meccs utáni nyilatkozata:
„Remélem, hogy nyerünk egy címet a szurkolóinknak. Tudjuk, hogy milyen sok forog kockán. A szurkolóink megérdemlik, sokat szenvedtek, amiért kiestünk két versenysorozatból is.”
„Olyan csapatokkal játszunk majd, akiknek sok forog kockán. Az elejétől a végéig ilyen jól kell majd játszanunk. Hiba lenne mind az 5 meccsre egyszerre koncentrálni. Zaragozában kell mindent beleadnunk. Minden mérkőzést meg kell nyernünk, hogy legyen esélyünk a bajnoki címre.”

2010.04.18.,14:38, Nina
Sziasztok! Este a srácok  a Valenciát fogadják vendégül. A meccs 21:00-kor kezdődik, a TV-ben a Sport1 adja majd.  Muszáj győznünk, hiszen tegnap a Barca 0-0 játszott, így ha nyerünk csak 1 pont lesz a különbség. HALA MADRID!!
Real Madrid: Casillas; Sergio Ramos, Albiol, Garay, Arbeloa; Lass (M. Diarra), Xabi Alonso; Guti, Van der Vaart; Higuaín és Cristiano Ronaldo.

Valencia:
César; Bruno, Marchena, Alexis, Jordi Alba; Banega, Albelda; Mata, Silva, Pablo Hernández; Villa

2010.04.17.,16:55, Nina

Sziasztok! Pellegrini kihírdette a holnapi meccs/RM-Valencia/ elleni keretet. A meccs holnap este 21:00-kor fog kezdődni és a Sport1-en tudjátok nézni. Holnap még ugyis leírom mégegyszer, ismerem magamat annyira, meg elhozom a kezdőt is.
Keret:
Kapusok: Casillas és Dudek.
Védők: Arbeloa, Ramos, Marcelo, Albiol, Garay
Középpályások: Gago, Diarra, Lass, Guti, Granero, Xabi Alonso, Van der Vaart.
Támadók: Cristiano Ronaldo, Higuaín, Benzema, Juanfran.

2010.04.16.,14:13,Nina
Hey Leute! Tegnap 2-1-re nyertünk az Almerya ellen.

1 - UD Almería: Diego Alves; Michel (Corona, 74. perc), Pellerano, Cisma; MBami (Goitom, 85. perc), Bernardello, Soriano, Vargas (Juanma Ortiz, 56. perc); Piatti, Crusat és Kalu Uche.

2 - Real Madrid: Iker Casillas; Arbeloa, Raúl Albiol, Sergio Ramos, Marcelo; Gago (Mahamadou Diarra, 46. perc), Xabi Alonso, Guti (Lass, 77. perc); Van der Vaart; Cristiano Ronaldo és Higuaín (Benzema, 86. perc).
Vezette:
Pérez Lasa
Sárga lapot kapott: Bernardello, Cisma, Crusat, Pellerano,Gago, Guti, Albiol
1-0 Crusat (14. perc), 1-1 Cristiano Ronaldo (27. perc), 1-2 Van der Vaart (69. perc)

2010.04.15.,16:05, Nina
Sziasztok! Este az Almería otthonában játszanak a srácok. Az esit várható csapatokról pár infó.

UD Almería: Diego Alves; Macedo, Pellerano, Acasiete, Cisma; Mbami, Bernardello; Piatti, Soriano, Crusat; Kalu Uche.

Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Albiol, Sergio Ramos, Marcelo; Gago, Xabi Alonso; Guti, Van der Vaart; Cristiano Ronaldo és Higuaín

És az érkezésről egy videó:

2010.04.14.,21:18, Nina
Sziasztok! Nem találtam semmi új infór Sergioval kapcsolatban. Ezért a Real Madriddal kapcsolatos dolgok közül hoztam egy adott inerjút, amiben Pellegrini beszélt.

Manuel Pellegrini, a Real Madrid vezetőedzője ma sajtótájékoztatót tartott, amelyen a jövőjét firtató újságíróknak úgy nyilatkozott, szerinte kitölti 2011 nyaráig szóló megállapodását.

„Úgy gondolom, kitöltöm szerződésemet a Real Madridnál. Még egy évem van hátra, és a klub vezetői közül senki sem javasolta, hogy távoznom kellene. De most a jövőm érdekel a legkevésbé. Megpróbáljuk megnyerni a hátralévő meccseinket, csak ez számít. Ha eljön az ideje, leülünk tárgyalni a klub vezetőivel" – mondta Pellegrini mai sajtótájékoztatóján.

Komment: Őszintén megmonva, én örülnék neki, ha Pellegrinimaradna még, mert ez a szezon a Madrid életében az egyik legjobb. És nem is pont emiatt, hanem azért, mert szüksége a csapatnak arra, hogy valakivel összeszokjanak és az edzéseknek/munkának meglegyen az eredménye. Magyarul idő kell ahhoz, hogy összeszokjanak. És nekem személy szerint nincs semmi bajom Pellegrinivel. Ugyhogy én kiváncsi leszek, hogy hogy döntenek végül.

2010.04.13.,20:46, Nina
És kérem minden kedves látogatom, hogy nézzen be erre az oldalra, mert ma 3 éves. Gratulálok Bajbee! Szeretnénk megdönteni a rekordot. Én szurkolok=)

19:39, Nina
Heey Leute! Sergio hétfőn az edzés után adott egy interjút. Olvassátok el.
Ramos
A hétfői edzés után Sergio Ramos állt a sajtó munkatársainak rendelkezésére Valdebebasban. A spanyol védő bizakodó a bajnokságot illetően, lát esélyt arra, hogy a hétvégi vereség ellenére a Real Madrid elhódítsa 32. bajnoki címét.
„Ez a csapat a végsőkig küzdeni fog a bajnoki címért. Mindent ki kell adnunk magunkból, ami bennünk rejlik. 21 pontért lehet még harcolni. Elérhető az első hely, tehát meg kell nyernünk 7 hátralévő meccsünket.”
„Elkerülhetetlen, hogy figyeljük a Barcelona sevillai és Villarreal elleni vendégjátékát. Van esélye, hogy nem szereznek meg minden pontot, mi pedig építhetünk arra, hogy igen. A bajnokság, amit Capellóval nyertünk meg, már elveszettnek tűnt, de végül megnyertük.”
„Az, hogy az Almería ellen hol játszom Garay hiányában, az edző döntése. Engem csak az érdekel, hogy ott legyek a pályán. Megtiszteltetés ebben a csapatban játszani.”
„Tűzön-vízen át kitartunk Pellegrini mellett. Teljes bizalmunkat, támogatásunkat élvezi.”

°madridista.hu°

Tegnapi edzésről egy videó (április 12.)

2010.04.11.,18:33, Nina
Sziasztok! Tegnap 0-2-re kikaptunk. Véleményem szerint, sokkal jobban kellett volna játszanunk. Ez kevés volt. Nem mondom, hogy nem játszottunk,de Cris hiába akart támadni, ha nem volt ember. Ugyhogy..de nem szidom őket, még van esélyünk. Nem ez dönti el a végeredményt, csak egy plussz dolog lett volna. De jóban-rosszban melletük kell lennünk. HALA MADRID!

Jegyzőkönyv:
Real Madrid: Casillas; Ramos, Albiol, Garay, Arbeloa; Gago, Alonso, Marcelo (Guti 56. perc), Vaart (Raúl 69. perc); C.Ronaldo és Higuaín (Benzema 79. perc).
Barcelona: Valdés; Puyol, Piqué, Milito (Márquez 79. perc), Maxwell (Iniesta 63. perc); Xavi, Busquets, Keita; Alves, Messi, Pedro.

Gólszerzők:

Messi (20. perc), illetve Pedro (56. perc)
Játékvezető:
Mejuto González
Sárga lapot kaptak:
Xabi Alonso (13. perc), Albiol (30. perc), Ramos (62. perc), Garay (84. perc), illetve Messi (20. perc), Xavi (31. perc), Alves (39. perc), Maxwell (51. perc).

2010.04.10.,11:56,Nina-A nagy nap*-*
Sziasztok! Ma este 22:00-kor fog összecsapni a Real Madrid és a Barcelona. Bár még nem ez dönti el a végeredményt, de nekünk, vagyis a Real Madridnak, ez legalább akkora dolog, mint az ominózus május végi esemény. HALA MADRID!!

Real Madrid: Casillas; Sergio Ramos, Albiol, Garay, Arbeloa; Lass (Gago), Xabi Alonso; Guti, Marcelo; Cristiano Ronaldo és Higuaín.

FC Barcelona: Valdés; Dani Alves, Piqué, Puyol, Maxwell; Busquets (Yaya Touré), Xavi, Keita; Messi, Iniesta és Bojan.

2010.04.09.,21:50, Nina
Sziasztok! Megint a bocsánat kéréssel kezdem. Sajnálom.
Holnap a Real Madrid a Barcelonát látja vendégül.
A REAL MADRID KERETE:

Kapusok: Casillas, Dudek
Hátvédek: Arbeloa, Albiol, Ramos, Garay, Marcelo, Metzelder
Középpályások: Xabi Alonso, Gago, Lass, Diarra, Guti, Van der Vaart, Granero
Csatárok: Benzema, Higuaín, Raúl, Cristiano Ronaldo.

Sergio adott egy interjút, amit el is olvashattok.
Sergio Ramos is interjút adott a közelgő Real Madrid – Barcelona mérkőzés kapcsán. A spanyol válogatott védő most jóval óvatosabban nyilatkozik, mint a Lyon elleni BL összecsapás előtt.
„A szezon egy nagyon fontos pillanatában kerül sor erre a mérkőzésre. Alig van különbség a két csapat között, a legkisebb hiba a bajnoki esélyekbe kerülhet, mindkét oldalon. Nagyon várjuk az összecsapást. Úgy gondolom, döntő fontosságú lehet.”
„Erősnek kell lennünk, ki kell használnunk a szélsőink gyorsaságát támadásban, tartanunk kell a labdát és a lehető legkevesebb hibát szabad elkövetnünk, különösen védekezésben.”
„A Barcelonának megvan a saját stílusa. Nem számít, ki játszik, mivel az egész keret egyformán elszánt. Tökéletesen tisztában kell lennünk azzal, hogy mi a feladatunk, azt kell tennünk, amit Pellegrini kér tőlünk.”
„Leo Messi mindig magas szinten játszik. Megteremti a különbséget.”
forrás:madridista.hu°
La Sexta interjú-április 7.
Készült egy dal, aminek a bevételét Haiti újjáépítésére szánják. Ez nemsokára CD-n is meg fog jelenni.

Perfect football player - by Sergio

2010.04.06.,19:58,Nina
És akkor a mai friss. Készült egy videó, amiben Sergio, Garay és Drenthe szerepel. Csocsóztak és közben kérdezgették őket a szombati meccsről/RM- Barcelona/

19:41, Nina
Sziasztok! Tegnap feltettem a meccs összefoglalását. Ma pedig igyekszem bepótolni még azt, ami hiányzik.
A múltkori edzésen (március 27.), Sergio Iker ugrását utánozza. Ikernek ez a bizonyos ugrás a getafe elleni meccsen történt./videóért katt a képre/

Március 30. Sergio betöltötte a 24. életévét.

Március 31-ei edzésről egy videó.

Szerdán vagyis március 31-én ünnepelték meg a srácok Sergio 24. születésnapját. Egy étteremben voltak, a távozásrók készült egy videó.

Egyenlőre ennyit, aztán majd hozm még amit tudok.

2010.04.05,20:33, Nina
Sziasztok! Még élek.. Rohadtul lemaradtam. Ne haragudjatok, hogy csak most, de most kerültem úgy ide, hogy van időm frissíteni. A koncertről csak annyit, hogy eszméletlen jó volt. Akit érdekelne a beszámolóm, az majd el tudja olvasni nemsokára. Nem ígérem, hogy ma mindent pótolog, de igyekszem. Na kezdjünk neki..Nem biztos, hogy videókat hozok ma, mert töltöm fel youtubra a sajátokat és a kettő együtt nem megy. Nagyon lassú már így is a gépem..
Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok Sergionak!

Tegnap 0:2-re nyertek a srácok idegenben. Bár Sergio nem játszhatott, mert összegyült a sárga lapja.

0 - Racing Santander: Coltorti; Pinillos, Moratón, Torrejón, Christian: Arana (Lacen, 82. perc), Colsa, Diop, Munitis (Serrano, 68. perc); Canales és Tchité (Bolado, 68. perc).

2 - Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Albiol, Metzelder, Marcelo; Granero (Guti, 60. perc), Diarra, Gago, Van der Vaart (Raúl, 73. perc); Cristiano és Higuaín (Marcos Alonso, 90. perc).