MENÜ

2010.02.28,11:45,Nina
Hola! A tegnapi meccs végeredménye 1-5 lett. Tegnap megint gólparádét rendeztünk. Egy 2 óráig aztán átvettük az első helyet a táblázatban, majd a Barca is nyert / bács csak 2-1re/ , így ismét 2 pont a külömbség. De ha így folytatjuk, még bármit elérhetünk. HALA MADRDI!

A mérkőzés jegyzőkönyve:
1 - CD Tenerife: Sergio Aragoneses; Marc Bertrán, Manolo Martínez (Omar, 60. perc), Ezequiel Luna, Pablo Sicilia; Ricardo, Richi (Dinei, 67. perc); Juanlu (Mikel Alonso, 81. perc), Alfaro, Ayoze; és Nino.

5 - Real Madrid: Casillas; Sergio Ramos, Albiol, Garay, Marcelo; Lass, Xabi Alonso (Diarra, 82. perc), Granero (Van der Varrt, 74. perc); Kaká, Cristiano Ronaldo és Higuaín (Raúl, 77. perc).
Vezette:
Ramírez Domínguez
Sárga lapot kapott: Aragoneses, Luna, Nino,Xavi Alonso, Granero.
Gólszerző(k):
0-1 Higuaín (29. perc), 0-2 Higuaín (42. perc), 1-2 Ayoze (46. perc), 1-3 Kaká (48. perc), 1-4 Cristiano Ronaldo (78. perc - tizenegyesből), 1-5 Raúl (91. perc)

2010.02.27.,19:28,Nina
Sziasztok! A Tenerife ellen játszanak ma a királyiak. Vendégként fognak pályára lépni.
A Real Madrid várható kezdőcsapata:
Casillas, Ramos, Albiol, Garay, Marcelo, Alonso, Lass, Granero, Kaká, C.Ronaldo, Higuaín.

A meccs 20:00-kor kezdődik. A Sport 1-en tudjátok követni az eseményeket.
Ugye tegnap volt Pepe szülinapja, és egy videó is készült:

2010.02.26.,22:49,Nina
Sziasztok! Boldog szülinapot kívánok Pepenek!A srácok meglepték egy tortával. A hivatalos oldalon találtam képeket.

2010.02.23.,17:23,Nina
Sergio a "Centro Penitenciario de Valdemoro" gyakornokaival ppózolt  (xD). A Real Madrid focistája részt vett egy konferenciában, amely a "Futball sokkal több" címet viseli( ha jól fordítottam). A "Centro Penitenciario de Valdemoro"  nagyterme egy egész napon keresztül "fogadta" a sajtót. Sergio a Real "körülményeit" mérte fel. A konferencia után Sergio átöltözött és egy edzésen vett részt. Mikor arról kérdezték, hogy mit érzett, mikor a királyiakhoz került, azt felelte:"Hihetetlen érzés-mondta a játékos-mikor gyerek voltam, mindig arról álmodtam, hogy majd egy nagy csapatban fogok játszani. Sevillaban vannak a gyökereim és soha nem fogom elfelejteni az ott töltött éveket, de a világ legjobb csapatában játszani, hihetetlen érzés."  És kérdezték tőle még, hogy mi a terve a jövőre nézve. Válaszul azt mondta:"Ez az ötödik időszakom a Real Madridnál és a képességeimet szeretném tovább fejleszteni a Clubbnál.Szeretnék felkerülni a nyertesek listájára."A nemzetközi védő dicsérte edzőjét, Manuel Pellegrinit. "Ő egy nagy edző és egy nagy személy. Szeret a futballjátékosok barátja lenni. Nagy munkát végez a real Madriddal, közben pedig jó eredményeket húz ki a csapatból." ( Hát..ez nem lett valami értelmes, de a lényeget értitek) Pár szót váltottak Raúllal kapcsolatban is, hiszen a madridiak számára egy példa Raúl. Miközben kapták a dicséretet a Villareal elleni győzelemért, válaszolt még egy kérdésre( a Lyonnal kapcsolatosan kérdezhették) "A Lyonnal szemben egy önkritikát kaptunk, és biztos vagyok benn, hogy a Santiago Bernabeuban egy hatalmas partit fogunk csapni és győzni fogunk."

2010.02.22.,20:54, Nina
Hey Leute! A tegnapi meccs eszméletlenül jó volt.  Tegnap télleg úgy éreztem, hogy a srácok beleadtak mindent, és ott voltak, nem máshol bolyongtak. Végül 6-2 lett a meccs végeredménye.
A meccs jegyzőkönyve:
6 - Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Raúl Albiol, Marcelo; Lass (Diarra, 85. perc), Xabi Alonso, Granero (Van der Vaart, 76. perc); Kaká (Raúl, 81. perc), Cristiano Ronaldo és Higuaín.
2 - Villarreal: Diego López; Javi Venta, Marcano (Pires, 56. perc), Musacchio, Capdevila; Bruno, Senna, Matilla, Fuster (Ángel, 82. perc); Marco Ruben és Nilmar (Llorente, 82. perc).
Vezette:
Múniz Fernández
1-0 Cristiano Ronaldo (18. perc), 2-0 Kaká (20. perc - tizenegyesből), 2-1 Senna (30. perc), 3-1 Higuaín (54. perc), 3-2 Nilmar (66. perc), 4-2 Higuaín (70. perc), 5-2 Kaká (78. perc), 6-2 Xabi Alonso (87. perc - tizenegyesből)
Sárga lapot kapott: Lass, Higuaín, Arbeloa illetve Marcano.

forrás:°madridista.hu°

2010.02.21.,20:18,Nina
Sziasztok!Bocs, hogy tegnap nem volt semmi, csak nem voltam gépközelben. Ma lesz Sergio 200. meccse a Real színeiben*.*Én tiszta boldog vagyok*.* Az esti meccs várható kezdőcsapatai:
Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Albiol, Sergio Ramos, Marcelo; Lass, Xabi Alonso, Granero; Kaká, Higuaín és Cristiano Ronaldo.
Villarreal: Diego López; Capdevila, Marcano, Musacchio, Javi Venta; Bruno, Senna; Pires, Fuster; J. Llorente és Nilmar.
Egyébként akit érdekel a meccset Muniz Fernández fogja vezetni. Hazai pályán játszanak a blancok. És 21:00-kor kezdődik, amit a Sport1-en nézhettek meg.

forrás°madridista.hu°

2010.02.19.,21:37,Nina
Hey Leute! Csináltam egy új menüpontot "Frissek" felirattal. Ott megtalálható minden eddigi friss. A galéria pedig már tervben van, de még kell egy kis idő, míg kész lesz. Addig is:
Sergio legyen veletek<3

2010.02.19.,19:12,Nina
Sziasztok! Készült egy videó Sergioról. Szerintem érdemes megnézni.

2010.02.18.,18:14,Nina
Sziasztok! Sergionak vasárnap lesz a 200. meccse a Real Madridba való érkezése óta(2005 augusztus). A Real Madrid csapatkapitányai közül, Sergio Ramos, a Santiago Bernabeu Villareal elleni meccsen fogja a 200. alkalommal magára ölteni a királyiak hófehér mezét. A szexi hátvéd a statisztika szerint a blancok mezében 149-szer játszott a Ligában, 4-szer a kupában, 34-szer a Bajnokok Ligájában és 4-szer a szuperkupán Spanyolországban. Eddig 199 meccsen játszott összesen a blancoknál, még egy kell ahhoz, hogy meglegyen a kerek 200. Nagyszerű játékos, akinek roppant nagy tehetsége van és még csak 23 éves. Az európai védők közül, ő az egyik legjobb.
Sergio Ramos 1986. március 30-án született. 19 éves korában került a királyiakhoz, 2005 nyarán. Az első pályára lépése óta, egy jó példa a munkában. Mindig lehetett rá számítani mindenben. Kétségtelenül jó játékos. A fiatal focista nagyon sokoldalú. Gyors, várakozik, ha kell. De..a sárga lapokat is gyűjti. Bár nagyon jó játékos, de ő is elég sokat szabálytalankodik.(Ezt ne értse félre senki) A Ligában emiatt hagyott ki 5 meccset. Ramos folytatja, hogy történelmet tesz a Real Madridban. Idén csatlakozott Raúlhoz, Gutihoz és Casillashoz a kapitányságba.

2010.02.16.,22:41,Nina
Sziasztok! A végeredmény 1-0 lett. Utállok veszteni=/ De..majd a Bernabeuban kapnak=) Mondjuk én valamiért úgy éreztem, hogy ma talán összejön, de nem. Mindenesetre a remény hal meg utoljára. HALA MADRID! Személy szerint, én nem hoztam volna le Higuaínt, mert szerintem elég jól játszott és az utolsó helyzete is milyen jó volt már!? Itt van pár kép a meccsről:

2010.02.16.,20:08.,Nina
Ennél viszont regisztrálni kell előszőr, aztán utánna be kell jelentkezni és az élő meccseknél meg fogjátok találni. Mellesleg 20:35-kor kezdődik.

2010.02.16.,20:01,Nina

Sziasztok! Hát tegnap feltettem az új dizit=) véleményeket a chatbe várok=) A mai kezdőcsapatot elhoztam nektek, ezt köszönöm Fruzsinak(LL)
Casillas; Arbeloa, Ramos, Albiol, Marcelo; Granero, Lass, Alonso; Kaká, Higuaín és Cristiano Ronaldo. Én néztem, de egy adót se találtam, ami adná a meccset, ezért szerintem adók egy linket. Kínában volt egy rendezvény, amin részt vett Sergio, Ricky és Cris is. Itt van a kép:(ismét köszii Fruzsii)

2010.02.15.,22:27,Nina
Az érkezésről már kerültek fel képek. És ha jut időm, akkor ki is cserélem a dizit.

2010.02.15.,22:17,Nina
A holnapi Bajonokok Ligája meccs (Lyon) ellen megvan a csapat. Sérültek még mindig vannak. Dudek, Metzelder, Pepe, Van der Vaart és Guti( ha csak nem épül fel addig). HALA MADRID!
Kapus: Casillas, Adan.
Védők: Arbeloa, Sergio Ramos, Garay, Marcelo, Albiol.
Középpályások: Gago, Diarra, Lass, Kaká, Drenthe, Xabi Alonso, Granero.
Csatárok: Raul,Cristiano Ronaldo, Higuain, Benzema

Valamint kikerült a az oldalam az egyik hírdetőbe*.*

2010.02.15.,21:45,Nina

Sziasztok! Gondolom már tudtok róla, a Real 0-3-ra verte a Xerezt. Itt van a meccs jegyzőkönyve, + pár kép és egy videó.A képeket
(IDE) kattintva tudjátok megtekinteni.A nagyobb méretért katt a képre.
Xerez 0 – 3 Real Madrid
Xerez: Renan; Redondo, Gioda, Aythami, Casado; Moreno (Alustiza 75. perc), Keita; Carlos Calvo (Abel 74. perc), Víctor Sánchez, Momo; Bermejo (Antoito 80. perc).
Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Garay, Marcelo; Lassana Diarra, Xabi Alonso (Mahamadou Diarra 73. perc), Granero; Cristiano Ronaldo, Higuaín (Raúl 67. perc), Kaká (Drenthe 76. perc).
Sárga lap: Keita (51. perc), Casado (62. perc), illetve Sergio Ramos (8. perc), Arbeloa (40. perc), Lass (54. perc).
Gólok: Arbeloa (64.), Ronaldo (69., 71.).

meccs1 meccs2 meccs3 meccs4 meccs5 meccs6
meccs7 meccs8 meccs10 meccs11 meccs12

2010.02.13.,19:40,Nina
Sziasztok! Ugye ma játszik a Real a Xerez ellen. Itt vannak a kezdőcsapatok. Mellesleg Guti és Benzema sérült. HALA MADRID!

A ma esti várható kezdőcsapatok:
Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Garay, Marcelo; Lass, Xabi Alonso; Granero, Raúl (Kaká); Cristiano Ronaldo és Higuaín.

Xerez: Renan; Redondo, L. Gioda, Aythami, Casado; Moreno, Keita; C. Calvo, Momo; Bermejo és V. Sánchez.

2010.02.11.,21:00,Nina
Sziasztok! Sajnálom, hogy csak most jöttem, de kevés az új infó+a suli mellett kevés időm van. Holnap nem tudom, hogy mikor tudok jönni, de pótolni fogok ígérem. Addig is itt egy kép Sergioról vigasztalásként.

2010.02.08.,18:46,Nina
Sziasztok! Megint csinálgattam az oldalon pár dolgot, még nem látni, de majd idővel. Csak úgy vettem észre, hogy pár dolog eltűnt..ugyhogy még mire teljesen megcsinálom..még kell egy kis idő. De igyekszem. A látogatottság megint visszaesett=/ Nem igazán találtam semmi újat. Meg idővel elkészül a galéria is meg minden. Csak kevés időm van a suli, az edzések meg minden mellett. De remélem, hogy idővel egy nagyon jó oldal lesz. És remélem, hogy mindig csak nőni fog a látogatottság. Nekem..csak ez a célom. És annyira boldog lennék, ha segítenétek nekem ebben. Mert hiába firssítgetek meg minden, ha nem jöttök. Most szomorú lettem, ahogy megláttam, hogy a mostani után, milyen kevesen jöttetek ma.De egy mosolygós kép, hátha visszajön a kedvem=)

2010.02.07.,20:54, Nina
Sziasztok! A tegnapi meccsen 3-0-ra nyert a Real az Espanyol ellen*.* Szerintem tegnap igazán jól játszottak. Csak így tovább=) Itt a jegyzőkönyv+a videó és hozok majd pár képet is. Meg még kicsit igazgatom  az oldalt.

3 - Real Madrid: Casillas, Arbeloa, Sergio Ramos, Albiol, Marcelo, Xabi Alonso, Guti (Lass, 68. perc), Granero, Kaká, Benzema (Higuaín, 72. perc) és Raúl (Van der Vaart, 82. perc).

0 - RCD Espanyol: Kameni, Roncaglia, Víctor Ruiz, Pareja (Amat, 72. perc), David García, Baena, Javi Márquez, Verdú, Luis García (Marqués, 62. perc), Coro (Iván Alonso, 46. perc) és Osvaldo.
Vezette:
Pérez Burrull (Kantabriai Bírótestület). Sárga lapot kapott Sergio Ramos, Xabi Alonso illetve Osvaldo és Roncaglia.
Gólszerzők:
1-0 Sergio Ramos (5. perc), 2-0 Kaká (29. perc), 3-0 Higuaín (91. perc)

2010.02.06.,21:47, Nina
Sziasztok!Itt vannak a várható kezdőcsapatok. A meccset a sport1-en 22:00-tól nézhetitek. HALA MADRID! (LL)
Real Madrid: Casillas,  Arbeloa(Lass), Albiol, Sergio Ramos, Marcelo, Xabi Alonso, Granero, Guti (Van der Vaart) , Kaká, Higuaín (Raúl), Benzema
Espanyol: Kameni, David García, Ruíz, Pareja, Roncaglia, Baena, J.Márquez, Verdú, Coro, Luis García, Osvaldo
Mellesleg a meccset Pérez Burrull fogja vezetni, és ugye a helyszín a (LL) Santiago Bernabeu(LL) . HALA MADRID!

2010.02.05.,23:52,Nina
Sziasztok! Bár elég későn, de megjöttem. És Boldog Szülinapot Kívánok Cristianonak!(L) Cris azt nyilatkozta:"A legszebb ajándék az lenne, ha játszhatnék az Espanyol ellen". Délután 2-kor a Spanyol Sportdöntőbíróság tárgyalt, és később megerősítették, hogy Ronaldo nem játszhat a következő, vagyis a holnapi meccsen. Én személy szerint nagyon sajnálom, de legalább letölti az eltiltását. Még 1x Happy Birthday Cristiano!(L) És szeretném megköszönni a több mint 4000 látogatót*.* Nem is gondolnátok, hogy mennyi örömet tudtok nekem szerezni*.* na csóók<3

forrás:°cristianoronaldo-love.blogspot.com°

2010.02.04.,21:37,Nina
Sziasztok! Tartottak egy vacsorát, amin a csapat elnökei és a csapatkapitányok vettek részt( vagyis Serigo is).